Rollplast isporučuje proizvode za:

Tip
objekta
Pronađi
lokaciju

Adresa

Showroom / Franšizni partner
Svetal Den OOD Mezdra, ul.Hristo Botev № 19

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
mezdra@rollplast.com
0885 202 367, 091 092 443

Showroom / Franšizni partner
Kostovi Komfort 888 OOD Montana , ul.Sveti Kliment Ohridski № 10

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
montana1@rollplast.com
0887 740 546, 096 311 866

Showroom / Franšizni partner
Dobrich,

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
dobrich2@rollplast.com
0895 700 452

Showroom / Franšizni partner
Dobrevi i Sie OOD Nova Zagora, ul.Minko Balkanski № 88

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
n.zagora@rollplast.com
0882 425 238

Showroom / Franšizni partner
Petroplast ET Pavlikeni, ul.Atanas Hadzhislavchev № 5

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja

Showroom / Franšizni partner
Alba System P.R. Sremska Mitrovica, Palanka br.81

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
alba.system@rollplast.com
0607263271

Showroom / Franšizni partner
Rolplast Pazardzhik EOOD Pazardzhik, bul.Georgi Benkovski № 16

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
pzd@rollplast.com
0898 374 570

Showroom / Franšizni partner
Kibic Fenster D.O.O Sombor, Belog Goluba br.2

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
kibic.fenster@rollplast.com
066/ 80-99-809 , 025/510-24-91

Showroom / Franšizni partner
Smolyan,

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
dizainplast@abv.bg
0888 010 002

Showroom / Franšizni partner
Lyubka Stoyanova S ET Pernik , ul.Buchenski Pat № 11

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
pernik3@rollplast.com
0898 590 865, 0899 838 516

Showroom / Franšizni partner
Harmanli,

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
daniell1973@gmail.bg
0888 265 774

Showroom / Franšizni partner
Harmanli,

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
daniell1973@gmail.bg
0888 265 774, 0888 274 129

Showroom / Franšizni partner
Dzhovaniko EOOD Pirdop , ul.6-ta /Toto punkt/ , et.2

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
pirdop@rollplast.com
0888 504 537, 0888 383 520

Showroom / Franšizni partner
Multiplast 2007 EOOD Pleven , ul.Danail Popov № 9

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
pleven1@rollplast.com
0887 697 279, 064 988 810

Showroom / Franšizni partner
Delta 02 EOOD , bul.Bulgaria № 111

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
plovdiv4@rollplast.com
0885187071, 032 942 175

Showroom / Franšizni partner
Delta 02 EOOD , bul.Peshtersko Shose № 97

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
plovdiv3@rollplast.com
0888 431 166

Showroom / Franšizni partner
Vival Top EOOD , bul.Vasil Aprilov № 80

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
plovdiv5@rollplast.com
0889 617 939

Showroom / Franšizni partner
HURA GEOMETAR D.O.O. Sjenica, Ahmeta Abdagica b.b.

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
hura.gm@rollplast.com
+381 62 8727286

Showroom / Franšizni partner
Lyubka Stoyanova S ET Radomir , sq.Voynishko Vastanie № 1

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
radomir@rollplast.com
0899 838 516, 0898 590 865

Showroom / Franšizni partner
,

Konsultacija, Prodaja, Uzimanje mera, Ugradnja
info@strojoremont.com
+385 32 425 333